O nás

HISTÓRIA SPOLOČNOSTI

Spoločnosť LIVOLO s.r.o. bola založená v roku 2011 pod názvom SecuTec Slovakia s.r.o. Naša spoločnosť sa od svojho založenia venuje elektroinštalačným prácam v oblasti inteligentných elektroinštalácií budov.

Od roku 2012 sme sa popri iných činnostiach zamerali na veľkoobchodnú a maloobchodnú distribúciu produktov značky LIVOLO. Naše niekoľkoročné úsilie v tejto oblasti vyústilo do premenovania spoločnosti na LIVOLO s.r.o.

Od roku 2017 sme exkluzívnym zmluvným a autorizovaným partnerom LIVOLO pre Slovenskú republiku. Zastrešujeme kompletnú distribúciu produktov pre maloobchodnú a veľkoobchodnú distribúciu.

V roku 2018 pre našich zákazníkov otvárame náš prvý showroom zameraný prevažne na produkty dotykových vypínačov a iného špeciálneho elektroinštalačného materiálu popredných svetových výrobcov.

Kamennú predajňu produktov nájdete od 07/2018 v priestoroch nákupného centra IDEAL HOUSE na Sokolovskej ulici č.6 v Leviciach. Radi Vás privítame aj osobne a ukážeme Vám ako dotykové vypínače v skutočnosti fungujú.

V ponuke nájdete rôzne farebné prevedenia vypínačov a doplnkov, vďaka ktorým dotykové vypínače dokonale zapadnú do dizajnu Vašej domácnosti.
Bližšie informácie k produktom nájdete po kliknutí SEM.

Produkty je možné zakúpiť v našej kamennej predajni v priestoroch nákupného centra IDEAL HOUSE Levice, prípadne elektronicky prostredníctvom elektronického obchodu po kliknutí SEM.